Віртуальна виставка «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

  • 07.06.2024

З 15 липня до 15 жовтня 2024 року буде відкрита безкоштовна віртуальна виставка «Ukraine Online Expo in Jordan 2024» для представлення експортного потенціалу українських компаній із різних сфер господарської діяльності, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

У рамках заходу кожен експонент у своєму «кабінеті стендів» на платформі atexpo.online зможе оформити дизайн стенду, опублікувати презентації, відео, спілкуватися та обмінюватися контактною інформацією з відвідувачами. Експоненти публікуватимуть свій стенд безкоштовно за допомогою промо-кодів, які будуть надсилатися їм від Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві.

Дана платформа має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців, співробітництва між регіонами, розвитку українського бізнесу та стимулювання попиту на їх товари.

Учасником виставки можна стати лише після надсилання заявки до команди платформи NAZOVNI (https://nazovni.online/en).

Віртуальні стенди мають бути оформлені англійською мовою (презентації чи відео можуть бути додані арабською).

Реєстрація на віртуальну виставку за посиланням: https://atexpo.online/64/UkraineOnlineExpoinJordan/ та відео-презентація функціоналу платформи: https://youtu.be/rbu_QoKK-jM .

У разі необхідної допомоги звертайтеся до Олексія Слуки, першого секретаря Посольства України в Йорданії (ел. пошта: oleksii.sluka@mfa.gov.ua та телефон: +962775949741 (WhatsApp, Signal, Threema), а також до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за тел. (04594) 4-61-86 або e-mail: economrada@i.ua

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ