Зверніть увагу: щороку у травні місяці відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік.

  • 16.05.2019

Щороку у травні місяці відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік.

Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень місяць 2019 року не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Ті сім’ї, які станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні місяці 2019 року до управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися наступним категоріям громадян:
• Орендарям житла
• Внутрішньо переміщеним особам
• Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
• Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
• Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

За додатковою інформацією рекомендуємо звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, що знаходиться за адресою: 08500, Київська область, м. Фастів, вул. Небесної Сотні, 8. Конт. тел.: 5-15-02, 6-25-00.

УСЗН

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ