Змінимо парк культури і відпочинку ім.Ю.Гагаріна разом!

  • 03.04.2019
Featured Video Play Icon

Місто розвивається та трансформується. І хоча головним завданням міської влади сьогодні є формування економічного потенціалу міста і як результат – залучення до Фастова інвесторів, ми ен повинні забувати і про дозвілля фастівчан.

Як відомо більшості фастівчан, центральний парк міста – парк ім.Ю.Гагаріна – знаходиться у державно-приватному партнерстві. На початку квітня у компанії відбулася зміна менеджменту і відтепер засновником фірми-партнера міста ТОВ «ОРТ-Вектор» є Микола Грона, який має досвід управління парковими об’єктами у м.Бориспіль. Він сьогодні завітав до Фастова та поділився своїми планами щодо реконструкції парку.

Усім нам хотілося б, щоб парк культури і відпочинку ім.Ю.Гагаріна став окрасою міста та однією з улюблених зон відпочинку фастівчан.

Однак сьогодні парк знаходиться у занедбаному стані. Щоб розпочати вищевказані роботи, спочатку його територію потрібно прибрати від сміття. Тому пропонується до процесу перетворення парку, який знаходиться у комунальній власності міста, долучитися усім фастівчанам.

Зробити це можна буде в суботу 6 квітня о 09:00.

Приходьте!

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ