Зголошуйся на найбільшу в Україні теренову гру “Гурби – Антонівці”

  • 15.04.2019

🔸 Що це?
Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Щороку тут збирається більше 350 молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.
Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Не раз доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети. Але ті, хто все таки наважується зробити цей крок, пізніше розуміють, що перша гра – це збудник хвороби під назвою “Гурби”. Спробувавши раз, сюди обов’язково повертаються знову.
🔹 Для кого?
Для хлопців і дівчат 18-29 років з усієї України, для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі.
🔸 Коли?
2 – 5 травня 2019 року.
🔹 Де?
Лісовий масив біля села Антонівці, Тернопільcька область
🔸 А що там буде?
Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.“Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.
Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.
🔹 Скільки коштує участь?
Безкоштовно.
🔸Хто організовує гру?
Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Міністерство Молоді та Спорту України.

⭕️Реєструйся: http://gurby.org.ua/
⭕️Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

#МНК #gurbyMNK

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ