Затверджено на посадах старост Оленівського та Великоснітинського старостинського округів

• 13.06.2024

Затвердити на посаді

Такі рішення було прийнято депутатським корпусом Фастівської міської ради 08 червня 2024 року.

Трудовий шлях Світлани Несеної розпочався 1988 року з посади бухгалтера в колгоспі «Расцвет» с.Стара Царичанка. З 1993 по 2015 рік Світлана Григорівна працювала на різних посадах у Білгород-Дністровській податковій адміністрації, Держфінмоніторингу України, Міністерстві культури України та в Українському культурному фонді. З 2015р. по 2018р. була депутатом VII скликання Оленівської сільської ради, після – діловодом в Оленівській сільській раді. Працювала у відділенні Укрпошти Оленівки та в Оленівській гімназії З вересня 2023 року виконувала обов’язки старости Мотовилівського та Оленівського стростинських округів. У 2024 році пройшла навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації «Школа підготовки старост»

Загальний стаж роботи Тетяни Шевчук складає 27 років, з них – 17 років – стаж служби в органах місцевого самоврядування. 2007 року Тетяна Миколаївна прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування, 2010 отримала вищу освіту – закінчила НУБіП України за спеціальністю агрономія. Певний час обіймала посаду головного спеціаліста Управління розвитку територій та благоустрою старостинських округів Фастівської міської ради