Заслухано керівників підприємств, установ та організацій міста , які мають найбільшу заборгованість із сплати ЄСВ

• 31.05.2019

30 травня   2019 року на виконання доручення голови КОДА О.Д. Терещука  в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося   засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати  ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Участь в роботі комісії взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська, голова комісії з припинення  Фастівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Ірина Ларіна, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, головний спеціаліст з питань експертизи умов праці, альтернативної служби та взаємодії з соціальними фондами УСЗН  виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук,  посадові особи: Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, відділу державної виконавчої служби Фастівського міськрайонного управління юстиції Головного територіального управління юстиції у Київській обл., місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію, яких входить питання погашення заборгованості із  виплати заробітної плати та сплати платежів до ПФУ.

На засіданні комісії були заслухані керівники підприємств, установ та організацій міста , які мають найбільшу заборгованість із сплати ЄСВ та пільгових пенсій  атакож,   розглянуто питання погашення  заборгованості із виплати заробітної плати на  ПрАТ                             « Факел».

За результатами роботи комісії, були  прийняті відповідні рішення та надані конкретні рекомендації  щодо погашення соціальних платежів до Фастівського об’єднаного управління ПФУ Київської області та керівництву ПрАТ « Факел» щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Інф. УСЗН виконавчого

комітету Фастівської