Запрошуються землекористувачі, які використовують земельні ділянки в межах міста Фастова

• 17.09.2019

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує землекористувачів, які використовують земельні ділянки в межах міста Фастова без належно оформленого права на них, на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке відбудеться 18 вересня 2019 року о 15.00 годині в кім. 302 адмінбудинку Фастівської міської ради. А саме:

– ТОВ «Креатив Інвест» (директор Лисенко В.М.) – земельна ділянка по вул. Брандта, 50;

– ТОВ «Асті-Люкс» (директор Нитка А.В.) – земельна ділянка по вул.Буцикова, 3;

– гр. Пінчук Володимир Олександрович – земельна ділянка знаходиться за адресою місто Фастів, вул. Комарова,23;

Шулькевич Ірина Володимирівна – земельна ділянка знаходиться за адресою місто Фастів, вул. Комарова,23.

– гр. Барановський Олександр Борисович, земельна ділянка по вул. Галафеєва, 97;

– гр. Соловей Віта Володимирівна, земельна ділянка по вул. Галафеєва, 25-Б.