Запрошуємо мешканців Фастівської громади стати помічниками ветеранів

• 26.10.2023
‼️До уваги громадян‼️
🔰Запрошуємо мешканців Фастівської громади стати помічниками ветеранів
💻Триває подача заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проекту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.
👉Участь у конкурсі можуть взяти ветерани й ветеранки, а також члени їхніх родин, які готові за принципом “рівний-рівному” допомагати іншими захисникам і захисницям України легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати належні послуги та соціальні гарантії, пройти програми підвищення кваліфікації та працевлаштуватись тощо.
🔰Після конкурсного відбору заяв успішні кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані на платній основі у Сервісному офісі у справах ветеранів в одній з областей, що беруть участь у проекті.
🔴Заяву на участь можуть подати:
✅ветеран війни, член сім’ї ветерана, постраждалий учасник Революції Гідності, член сім’ї загиблого (померлого) ветерана, член сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України та перебуваєте на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни;
✅маєте ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра;
✅маєте Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
✅відчуваєте в собі сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.
💻Для заповнення заяви Вам потрібно мати:
✅ електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія.Підпис;
✅документ про освіту;
✅якщо ви член сім’ї ветерана – документ, що підтверджує родинні зв’язки.
🗓Термін подання заявок-до 27 жовтня
🔰Далі Вам слід авторизуватися у кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису, покроково заповнити онлайн-форму заяви https://bit.ly/475mNQO
🔹Підписати заяву потрібно також за допомогою електронного підпису.
❗Важливо!
🔹Якщо заяву подає член сім’ї, ветеран має погодити її, наклавши свій електронний підпис.