Запрошуємо до участі в онлайн-вікторині «Фастівчани за чисту енергію!»

• 21.07.2020

ШАНОВНІ ФАСТІВЧАНИ!

Запрошуємо до участі в онлайн-вікторині «Фастівчани за чисту енергію!» з нагоди проведення в Фастові Днів Сталої Енергії та отримайте призи – настільні LED-лампи!

Термін проведення: 21 липня – 23 липня 2020 року (до 12:00 год.)

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ:

• Вікторина проходить у форматі тестування за допомогою Google Форми.
  • Необхідно уважно ознайомитися з інструкцією до виконання.
  • Учасник вікторини той, хто відповів на всі запитання та надіслав правильну відповідь.
  • Переможці вікторини – учасники під порядковими номерами №1, №2, №3 згідно списку, які визначаються за допомогою випадкового комп’ютерного вибору генератором випадкових чисел (random.org).
  • Організаторами вікторини формується список учасників, що містить їх прізвище, ім’я та по батькові. Список буде оприлюднено перед вибором переможців.
  • Список учасників та результати вікторини (імена переможців) будуть оприлюднені на сайті міської ради 23.07.2020.

НАГОРОДЖЕННЯ

Вручення призів переможцям вікторини відбудеться в приміщенні міської ради 24 липня 2020 року. Час вручення буде повідомлено переможцю заздалегідь за вказаним номером телефону учасника. При собі мати засоби індивідуального захисту.