Запрошення до участі в тендері Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал»

• 03.03.2021

Запрошення до участі в тендері, відповідно до міжнародних правил Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) – Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів фінансування, отриманих від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), Європейського союзу (ЄС) і коштів співфінансування з місцевого бюджету на оплату  витрат по проекту Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту на придбання обладнання та виконання наступних робіт:

• Будівництво нових камер переключення, комбінованих установок механічних решіток та видалення піску
  • Реконструкція одного первинного відстійника
  • Реконструкція двох аеротенків
  • Реконструкція двох вторинних відстійників
  • Реконструкція насосних станцій сирого осаду, зворотного та надлишкового мулу
  • Забезпечення споруд сучасною системою автоматизації

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані до 12:00 19.04.2021

Дата відкриття Тендерних пропозицій о 12:15 19.04.2021

* * *

Invitation for Tenders – in accordance with the International Rules of the Nordic Environment Finance Corporation “Reconstruction of Waste Water Treatment Plant of the municipal utility “Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast”.

The Executive Committee of the Fastiv City’s Council hereinafter referred to as “the Employer”, intends to use part of the proceeds of financing from the Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO), the European Union (EU) and own co-financing towards the cost of the project “Reconstruction of Waste Water Treatment Plant of the municipal utility “Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast”.

The Executive Committee of Fastiv City Council invites Contractors to submit their proposals for a contract for the purchase of equipment and the following works:

• Construction of new inlet chambers, screening and grit removal units
  • Reconstruction of one primary sedimentation tanks
  • Reconstructionoftwoaerationtanks
  • Reconstruction of two secondary sedimentation tanks
  • Reconstructionofsludgepumpingstation
  • Provision the plant with modern automation system.

for the WWTP of Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast.

Tender proposals must be sent by 12:00 on 19.04.2021

Date of opening of Tender proposals at 12:15 19.04.2021