«Запізніле вороття»: у Фастові відбувся захід, присвячений 105-й річниці Соборності України, провів який Микола Тимошик

  • 24.11.2023

Сьогодні у Фастові відбувся тематичний захід «Запізніле вороття», присвячений 105-й річниці підписання у Фастові Передвступного Договору про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Українську державу, провів який доктор філології, професор, письменник і журналіст Микола Тимошик

Відомий в Україні та за кордоном учений, публіцист, громадський діяч, член національних спілок письменників і журналістів України, доктор філологічних наук, член центрального проводу Всеукраїнського товариства «Просвіта» професор Микола Тимошик представив свій 22-томний видавничий проект «Запізніле вороття». В його основі – досі не друковані в Україні, заборонені свого часу радянським режимом, твори видатного діяча українського відродження Івана Огієнка (митрополита Іларіона).

Такі презентації відбулися в багатьох містах України, Канади, Італії, США, Великобританії і Польщі. Сьогодні ж захід відбувся у Фастові.

Особливе емоційне і пізнавальне враження від зустрічі залишилося ще й тому, що розповідь професора Миколи Тимошика супроводжувалася показом рідкісних аудіо-візуальних матеріалів.

Під час заходу Микола Тимошик подарував Фастівській бібліотеці більш як 400 різних книг, в тому числі ряд українознавчих видань з «Особистого фонду професора Миколи Тимошика».

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ