ЗАКОНОДАВСТВО, яким у роботі керується сектор

• 15.04.2019

ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про приватизацію державного житлового фонду»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитку»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про соціальне житло»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про житлово-комунальні послуги»

Постанова Ради Міністрів Української РСР і Української республіки Ради професійних спілок від 11.12.1984 року №470

Постанова Ради Міністрів Української РСР №37  від 04.02.1988 року «Про службові жилі приміщення»

Постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»

Постанова Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»

Постанова Кабінету Міністрів України №214 від 28.03.2018 року “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»

Наказ Мінрегіону №150 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку»

Наказ Мінрегіону  від 13.08.2018 року №211 «Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку»