Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування ФОП може надіслати в Електронному кабінеті платника

• 15.03.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує про завершення терміну подання заяви про перехід з 01 квітня  на спрощену систему оподаткування або на іншу групу платників ЄП, в понеділок, 18 березня 2024 року.

ФОП мають змогу надіслати Заяву в електронному вигляді через приватну частину Електронного кабінету:

в меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету обирається рік та місяць, в якому створюється Заява, з переліку електронних форм обирається Заява за формою F0102003, за замовчуванням встановлюється орган ДПС за місцем основної реєстрації.

У Заяві слід заповнити відповідні поля, підписати та надіслати, при цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

У разі переходу ФОП на спрощену систему оподаткування (І – ІІІ група платників ЄП) додатково до Заяви подається Розрахунок доходу за попереднiй календарний рiк. Для цього у вкладці «Додатки» обираєм опцію «Додати» Розрахунок за формою F0102103 та заповнюємо обов’язкові поля.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast