За створення яких робочих місць можна отримати компенсацію за працевлаштування безробітних?

  • 09.06.2023

Нагадаємо, що питання надання суб’єктам малого підприємництвакомпенсаціїврегульоване Порядком компенсації суб’єктам малого підприємництва фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язковедержавнесоціальнестрахування за працевлаштуваннязареєстрованихбезробітних на нові робочі місця, затвердженимпостановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 18 квітня 2023 року № 338 (далі – Порядок). Пунктом 2 Порядку визначено, серед іншого, що його дія поширюється на роботодавців, які створюють нові робочі місця і працевлаштовують на них зареєстрованих безробітних шляхом укладення трудового договору.

Необхідно наголосити, що робочі місця, які створені у зв’язку з утворенням нового суб’єкта господарювання (крім тих, що утворені шляхом припинення), вважаються новими протягом 12 місяців з моменту утворення нового суб’єкта господарювання. У разі створення нового робочого місця шляхом збільшенняштатноїчисельностіпрацівників за умовивідсутностізменшеннясередньомісячноїчисельності за попередні 12 місяцівзбільшеннямштатноїчисельності у звітному періоді вважається: – для юридичних осіб – збільшенняштатноїчисельностіпрацівників, які працюють на умовах трудових договорів, порівняно з попереднім звітним періодом за умови, щокількістьвакансійзалишаєтьсянезмінноюабозбільшується; – для фізичних осіб-підприємців – збільшення чисельності найманих працівників, які працюють на умовахзареєстрованихтрудовихдоговорів.

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 338 та затверджений нею Порядок за посиланнямhttp://surl.li/gypgf

Ви роботодавець і створюєте нові робочі місця? Чи у вас виникають інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятостічиїхніхструктурнихпідрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут https://kir.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-kyyivskoyi-oblasti

Пишіть у Telegram https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій на Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/ на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ