З нагоди  професійного свята Міжнародний день музеїв відбулися урочистості  у стінах Фастівського краєзнавчого музею

• 21.05.2019

Відкривала та вела захід директор міського хранилища історико-культурної спадщини Тетяна Дакал. У своєму виступі вона ознайомила численних гостей з діяльністю закладу, його історією, наголосивши на важливості збільшення приміщення під музей, яке б дало змогу показати багаті, все зростаючі колекції фондів.
Головних «винуватців» торжества щиросердечно вітали міський голова М. Нетяжук, депутат Київської обласної ради О. Волинець, представники виконавчої влади, громадських організацій, краєзнавці та багато інших добрих щирих друзів. Окрім заслужених слів подяки музейні працівники нашого міста отримували цього дня подарунки та інші відзнаки. Зокрема, грамотами виконавчого комітету були нагороджені Т. Неліна, директора КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей» 1990- 2016 р.р., І. Павловський, директор музею на громадських засадах «Герої Чорнобиля», А. Шкляр, вчитель історії, основ правознавства та громадянської освіти Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов, директора шкільного музею на громадських засадах «Голокост у Фастові», В. Ратошнюк, старший науковий співробітник КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей», О. Степаніцька, молодший науковий співробітник краєзнавчого музею.
Під час заходу усі присутні отримали можливість ознайомитись з творчістю самобутньої, талановитої художниці Ю. Циганенко, виставка картин якої почала діяти цими днями.