З добром напередодні Великодніх свят
- 30.04.2021
![received_295789778588920](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/received_295789778588920.jpeg)
Традиційно напередодні світлого свята Великодня фастівчани підтримують тих, хто цього найбільше потребує. Днями 30 продуктових наборів було передано родинам захисників, військовослужбовців АТО/ООС та родині Героя Небесної Сотні А.Саєнка, сім’ям чоловіків, котрі віддали свої життя за наше з Вами сьогодення.
Привітання від громади родини захисників отримали відповідно до Комплексної програми Фастівської МТГ із соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023 роки.