Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб

• 22.07.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що для платників податку – власників, орендарів, користувачів земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, не переданих ними в оренду, емфітевзис або інше користування на підставі договорів, укладених та зареєстрованих відповідно до законодавства, загальне мінімальне податкове зобов’язання визначає контролюючий орган за податковою адресою таких осіб.

У разі передачі  земельних ділянок в оренду, емфітевзис або інше користування на підставі договорів, укладених та зареєстрованих відповідно до законодавства, їх розмір враховується при визначенні загального С(далі – МПЗ) орендарів, користувачів таких земельних ділянок.

МПЗ обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру та/або на підставі оригіналів чи належним чином засвідчених копій відповідних документів платника податків, зокрема документів, що підтверджують право власності/користування.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ДПС у Київській області