Вивчали права громадян на працю
- 15.03.2019
![53766607_411837126245225_3204298447540715520_n](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/53766607_411837126245225_3204298447540715520_n.jpg)
14 березня до Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості завітали члени гуртка «Вступ до теорії держави» комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», керівником якого є Зоя Богданівна Набокова. Метою заходу було поглиблене вивчення конституційних прав, зокрема права громадян на працю.
Зустріла гуртківців директор філії Вікторія Барабаш, яка знайомлячи їх з основними аспектами діяльності установи, наголосила, що сьогодні послуги служби зайнятості максимально наближені до користувача завдяки офіційному сайту Державної служби зайнятості.Провідний юрисконсульт Марія Марценюк ознайомила присутніх з юридичним напрямком діяльності служби та можливістю отримати консультації в разі потреби.
Увага учасників акцентувалась на питанні легального працевлаштування, адже гуртківці – студенти третього курсу Приватного вищого навчального закладу Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно-дорожній технікум» і вже через кілька місяців стануть випускниками та будуть вирішувати питання працевлаштування.