Виїзний прийом міського голови у рефдепо

• 05.03.2020

Багато відвідувачів, які побували на виїзному прийомі міського голови, проведеного минулої середи, 04 березня, у філії «Рефрижераторна вагонна компанія ПАТ «Укрзалізниця», скористались можливістю безпосередньо від нього дізнатись щодо перспектив розвитку Фастова, як кажуть, з перших вуст почути про проекти, які реалізуються у місті, дати поради щодо вирішення загальних проблем громади. Зокрема, фастівчани розпитували про хід реконструкції Соборної площі, ремонту доріг, стадіонів, добудови ЗОШ №12.

Того дня М. Нетяжуку було подано декілька заяв на незадовільний вивіз побутового сміття, благоустрою  вулиць та тротуарів, містилися прохання нанести знак «переходу» на вулиці Зінченка та на велику кількість безпритульних собак, що розгулюють на території ДНЗ № 7.

На всі порушені питання відвідувачі отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, міський голова взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.