Вибір професії:батьки + діти

  • 10.02.2021

10 лютого 2021 року фахівцями Київського обласного центру зайнятості проведено профконсультаційний вебінар на тему «Вибір професії: батьки + діти», до якого долучилися особи, що перебувають на обліку у Фастівській міськрайонний філії та зацікавилися даною темою.

Учасники отримали відповіді на актуальні питання щодо вибору професійного майбутнього для своїх дітей. Батькам майбутніх випускників розповіли про правильний та обґрунтований вибір професії, а також яким чином визначити  професійні інтереси й здібності старшокласника, щоб обрати саме ту спеціальність та побудувати успішну кар’єру. Запропонували опрацювати разом з дітьми checklist професії  та надали пам’ятку батькам випускників.

Під час вебінару ознайомили з  інформацією про методи пошуку роботи та можливості працевлаштування після закінчення вищих навчальних закладів.

Учасникам презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»   http://profi.dcz.gov.ua/, де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills/

Учасники вебінару висловлюють щиру подяку фахівцям Київського обласного центру зайнятості за надану корисну, цікаву та актуальну інформацію.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ