Візьміть участь
- 14.08.2020
![unnamed](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/unnamed-14.jpg)
Шановні пані та панове,
Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я.
Запрошуємо Вас до участі у заході. Участь у форумі – безкоштовна, реєстрація – за надісланими заявками.