Вітання з Днема міста від працівниці Гуманітарного центру Надії Василевської

• 14.09.2023
Featured Video Play Icon

Гуманітарний центр розгорнув свою діяльність з перших днів широкомасштабного вторгнення, коли в режимі 24/7 надавалася допомога евакуйованим, внутрішнього переміщеним особам, фастівчанам.

За рік до Фастова надійшла гуманітарна допомоги від країн партнерів –  Польщі, Німеччини, Італії, Великобританії, Єгипту та міст побратимів – Валч(Польща), Мербуш(Німеччина), міжнародних організацій – Товариство Червоного Хреста, Фундація міст України, громадської організації «Захист лісу», Центру партнерства та іновацій «Синергія», благодійного фонду  «Рокада», громадської організації «Інсайт», громадської організації «Молодіжне християнське обєднання», Благодійного фонду «СОС Дитячі містечка» Україна, благодійного фонду «Істок», благодійного фонду «Фастівчани», USAID демократичного врядування в Східній Україні, благодійного фонду «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого Фонду ООН, благодійного фонду “HELP UKRAINE GENTER», міжнародного благодійного фонду «Go SAVE UKRAINE», благодійного фонду «Благодійний Фонд ГУДВІЛЛ»,  Київської обласної військової адміністарції, церков нашої громади та волонтерів.

Станом на сьогодні було роздано більше як 13 тисяч гуманітарних наборів (вагою від 5-15 кг) для ВПО та жителів Фастівської  громади з обмеженими можливостями, серед яких:

– продукти харчування

– засоби гігієни

– дитячі товари

– одяг

– предмети побуту

Також, було видано більше 35000 одиниць медичних виробів (медикаменти, перев’язка, витратні матеріали ) на потреби закладів охорони здоров’я Фастівської  МТГ, більше 6000 одиниць  гуманітарних медичних виробів передано  для потреб військових, населення, потерпілого від підриву Каховської  ГЕС, а також населення   Харківської області. Близько 300 одиниць (ліки, перев’язка та ін.) – видано ВПО та жителям Фастівської  громади з обмеженими можливостями.

Дякуємо усім, хто, незалежно від обставин та місця роботи, продовжує працювати єдиною командою  для потреб громадян.