Вітання з Днем міста від представників молодіжної сфери

• 14.09.2023
Featured Video Play Icon
👩👨‍🦱Фастів – місто активної молоді, яка прагне змінювати себе і світ навколо. У місті діє Молодіжна рада та активно працює Молодіжний центр.
🔶Молодіжна рада міста Фастова – консультативно-дорадчий орган Фастівської міської ради.
👉За останній рік серед адвокаційної діяльності:
✅за ініціативи Молодіжної ради запущено систему стажувань для молоді в апараті виконавчого комітету Фастівської міської ради та внесено зміни про Фастівську МТГ на порталі Wikipedia
👉В рамках діяльності, спрямованої на підтримку ЗСУ та національно-патріотичне виховання:
✅проведено благодійний баскетбольний турнір (зібрано близько 3тис грн), футбольний турнір та концерт до Дня молоді (зібрано близько 9тис грн, усі виручені кошти передано МБФ ім.Ю.Новіцького), запроваджено акцію «Сітки єднання», у ході якої молодь долучалася до плетення маскувальних сіток
👉В рамках міжнародного співробітництва:
✅налагоджено співпрацю з молоддю міста Аалтен (Нідерланди)
✅проведено низку заходів на тему Європейського Союзу у співпраці з ініціативою «Посли європейської молоді»
👉В рамках діяльності, спрямованої на підтримку ВПО:
✅реалізовано проєкт «Цифровий календар «Моя громада» для молодих осіб з числа ВПО
👉В рамках діяльності у сфері неформальної освіти:
✅працює «Молодіжний книжковий клуб» та продовжує функціонувати проєкт «Літературні вечори» з читанням поезій українських поетів
✅запущено «Youth speaking club»
✅проведено серію лекцій та тренінгів з тематики гендерної рівності, сексуальної освіти та фемінізму
👉В рамках діяльності, спрямованої на підтримку абітурієнтів:
✅проведено «Q&A сесії» для абітурієнтів від студентів НМУ ім.О.О.Богомольця, КНУ ім.Т.Шевченка, КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого
👉В рамках діяльності, спрямованої на зростання участі молоді в місцевому життя:
✅проведено низку ігор «Молодіжна траєкторія» з адвокаційної тематики та проведено Другий форум молодіжних ініціатив «Молодіжний діалог»
🔶Для молоді активно працює і КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр»
👨‍🦱👩Протягом року для молоді міста та гостей було проведено 115 заходів, у яких взяло участь 2228 осіб, тоді як Молодіжний центр відвідали 3806 осіб.
🔹Закладом реалізовано ряд проектів, зокрема:
✅ “Вільнохаб” – втілювався в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.
✅ “Ідеятон” – конкурс проектів соціальної дії за підтримки Британської Ради в Україні у рамках з неформальної освіти «Залучення молоді» провели курс з сексуального виховання молоді ” You.Your borders. Your safety”
🔹Продовжують реалізовуватися проекти:
✅ГРА “ГРАЇМО” – від Культ Фуд Євгена Клопотенка та UNICEF Ukraine
✅Проєкт «Її перспектива» – реалізується за підтримки “Інституту миру і порозуміння” у співпраці з “Глобальним партнерством для запобігання збройним конфліктам”та ООН-Жінки в Україні, за підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)
😇Для молоді також проводяться курси занять з йоги, благодійні заходи та майстер-класи.