Вітання з Днем міста від керівника проекту “Моє серденько” Юлії Казакової

Featured Video Play Icon

❤️У Фастові вже другий рік успішно діє проект «Моє серденько»,  спрямований на допомогу дітям, родинам постраждалим від війни, переселенцям, вагітним жінкам за кількома напрямками: соціальний, психологічний, реабілітаційний, методичний.

👉Соціальний

У проекті працює мобільна бригада підтримки сімей. У складі : кейс-менеджер (ФСР), психолог, педіатр. За рік охоплено 750 сімей, надані послуги 1370 особам, з них 1005 дітей, 265 дорослих. 456 родинам надана матеріальна допомога.

👉Психологічний

Штат має 3 психолога, 1 педагога-організатора. Послуги: Курс «Фолк терапія», хібукі-клуб, розмовний клуб англійської мови,  ляльковий театр, театральна студія, різноманітні тренінги.

Також, для вагітних жінок організовано Арт-терапію.

За даним напрямком надано послуги 678 особам: 123 дорослим, 515 дітям

👉Реабілітаційний

За даним напрямком проводиться робота з дітьми з РАС  та СДУГ (Денверська модель раннього втручанні, Флортайм, Фолк-терапія, Сенсорна інтеграція). Заняття з батьками дітей з РАС по Денверській моделі раннього втручання. Надано послуги 45 родинам.

👉Методичний

Спеціалісти проекту пройшли навчання за програмами: Самодопомога плюс, СЕТА, «Зцілення душі і тіла»

Також, наразі розроблено 3 тренінгові програми психологічної допомоги дітям та дорослим та Метафоричні асоціативні картки  «Дивергент».

Сьогодні дітям та батькам, постраждалим від війни, надається кваліфікована психолого-медична допомога, а для малюків створено безпечне ігрове середовище.

Даний проект реалізується у співпраці з ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», БФ «Надія і житло для дітей» та міжнародною ГО «Лікарі без кордонів».

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ