Вітання з Днем міста представників комунальної сфери

  • 14.09.2023
Featured Video Play Icon

Протягом року, робота комунальних підприємств була спрямована на забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах

воєнного стану та часткової відсутності електроенергії.

Протягом року, підприємствами було проведено комплексну роботу з благоустрою Фастова, зокрема:

Встановлено 32 твердопаливних котла на 19 котельнях

Придбано та отримано благодійною допомогою більше 100 генераторів для роботи підприємств, закладів, установ.

Відремонтовано 4000 м2 покрівель багатоквартирних будинків.

Завдяки тісній співпраці з містом-партнером Меербуш (Німеччина) отримано комунальну техніку – екскаватор-навантажувач JCB Baggerlader Typ та автомобіль VW Transporter T5.

Також, протягом року, у співпраці з НЕФКО було отримано 620 контейнерів для вивозу ТПВ європейського зразка. Найближчим часом очікуємо бульдозер та 4 сучасних сміттєвози.

Проведено ямковий ремонт проїжджої частини дороги міста асфальтобетоном в кількості  3156 м.кв. та холодним асфальтобетоном – 263 м.кв.; відсипано вулиці міста в обсязі 2000 т дорожньою сумішшю фракції 0х40; виконаний поточний ремонт ливневідвідної системи по вул. Свято-Покровській. Замінено світлодіодні лампи зовнішнього освітлення по вулицях міста загальною кількістю 467 шт.Проведено ремонт свердловин Волицького водозабору.

Протягом року було зрізано 109 аварійних дерев та висаджено 2295 шт. розсади однорічних квітів, стерилізовано та вакциновано 124 безпритульних тварини.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ