Вітання з Днем міста начальника управліня освіти Наталії Єриш

Featured Video Play Icon

Управління освіти протягом року забезпечувало якість та доступність дошкільної, початкової, базової середньої та профільної освіти для мешканців  Фастова та Фастівської громади.

У 2023/2024 навчальному році учні мають можливість здобувати повну загальну середню освіту за інституційною (очна (денна, вечірня)) та індивідуальною (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж) формами.

У закладах організовано навчання  у 59  інклюзивних класах та 15 інклюзивних групах, де освітні послуги отримує 91  дитина  з особливими освітніми потребами.

За 2022/2023 навчальний рік, 36 випускників отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та  7 випускників отримали срібну медаль «За досягнення у навчанні».

В період основної сесії національного мультипредметного тесту 2023 року в тимчасових екзаменаційних пунктах Фастівської громади склали тестування 583 особи, з них 5 учнів ліцеїв громади отримали 200 балів з одного предмету та 1 учениця з двох предметів.

У 2023/2024 навчальному році всі комунальні заклади загальної середньої освіти Фастова та громади перейшли на ведення класних журналів в електронному форматі на платформі «Нові знання».

 

Наразі, освітня сфера вже реалізувала та продовжує реалізовувати ряд проектів, зокрема:

  1. В рамках проекту «Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання» відкрито два Цифрових навчальних центри.
  2. Ведеться співпраця з програмою «U-LEAD з Європою» щодо розробки проєктно-кошторисної документації для проекту «Комплексне покращення умов освітнього процесу в Фастівській гімназії № 10».
  3. Успішно реалізовується проєкт «Навчатися ніколи не пізно» для підвищення рівня комп’ютерної грамотності людей старшого покоління: зокрема, навичок роботи з електронною поштою, соціальними мережами, онлайн-банкінгом, електронними документами тощо.
  4. У співпраці з СОС Дитячі Містечка на базі Фастівського центру позашкільної роботи відкрито сенсорно-ігрову кімнату для дітей.
  5. В рамках реалізації Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme буде відшкодовано 30% середньої вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Київської області. В нашій громаді відбір до програми пройшли 5 закладів загальної середньої освіти: Фастівський академічний ліцей №2, Фастівський ліцей №5, Фастівський ліцей №7, Фастівська гімназія № 10, Фастівецька гімназія.
  6. Також, ведеться активна співпраця з Благодійною організацією «Благодійний Фонд ТулСан» щодо реалізації проекту по термомодернізації та енергоефективності будівлі Фастівського навчально-реабілітаційного центру та благодійною організацією “Фонд східна Європа”, яка надала роутери для ЗЗСО та ЗДО.

     

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ