Вітання з Днем міста начальника управліня освіти Наталії Єриш

• 14.09.2023
Featured Video Play Icon

Управління освіти протягом року забезпечувало якість та доступність дошкільної, початкової, базової середньої та профільної освіти для мешканців  Фастова та Фастівської громади.

У 2023/2024 навчальному році учні мають можливість здобувати повну загальну середню освіту за інституційною (очна (денна, вечірня)) та індивідуальною (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж) формами.

У закладах організовано навчання  у 59  інклюзивних класах та 15 інклюзивних групах, де освітні послуги отримує 91  дитина  з особливими освітніми потребами.

За 2022/2023 навчальний рік, 36 випускників отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та  7 випускників отримали срібну медаль «За досягнення у навчанні».

В період основної сесії національного мультипредметного тесту 2023 року в тимчасових екзаменаційних пунктах Фастівської громади склали тестування 583 особи, з них 5 учнів ліцеїв громади отримали 200 балів з одного предмету та 1 учениця з двох предметів.

У 2023/2024 навчальному році всі комунальні заклади загальної середньої освіти Фастова та громади перейшли на ведення класних журналів в електронному форматі на платформі «Нові знання».

Наразі, освітня сфера вже реалізувала та продовжує реалізовувати ряд проектів, зокрема:

1. В рамках проекту «Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання» відкрито два Цифрових навчальних центри.
  2. Ведеться співпраця з програмою «U-LEAD з Європою» щодо розробки проєктно-кошторисної документації для проекту «Комплексне покращення умов освітнього процесу в Фастівській гімназії № 10».
  3. Успішно реалізовується проєкт «Навчатися ніколи не пізно» для підвищення рівня комп’ютерної грамотності людей старшого покоління: зокрема, навичок роботи з електронною поштою, соціальними мережами, онлайн-банкінгом, електронними документами тощо.
  4. У співпраці з СОС Дитячі Містечка на базі Фастівського центру позашкільної роботи відкрито сенсорно-ігрову кімнату для дітей.
  5. В рамках реалізації Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme буде відшкодовано 30% середньої вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Київської області. В нашій громаді відбір до програми пройшли 5 закладів загальної середньої освіти: Фастівський академічний ліцей №2, Фастівський ліцей №5, Фастівський ліцей №7, Фастівська гімназія № 10, Фастівецька гімназія.
  6. Також, ведеться активна співпраця з Благодійною організацією «Благодійний Фонд ТулСан» щодо реалізації проекту по термомодернізації та енергоефективності будівлі Фастівського навчально-реабілітаційного центру та благодійною організацією “Фонд східна Європа”, яка надала роутери для ЗЗСО та ЗДО.