Вітання з Днем міста директора Фастівського міського центру соціальних служб

• 14.09.2023
Featured Video Play Icon

Робота Фастівського міського центру соціальних служб спрямована на формування системи підтримки і турботи про сім’ї та молодь, розроблення та організація виконання комплексних заходів, щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для вразливих груп  сімей з дітьми в громаді діють 12 соціальних послуг. Протягом року надано соціально-психологічну допомогу 174 особам, постраждалим від домашнього насильства. Завдяки роботі фахівців із соціальної роботи було попереджено потрапляння  15 дітей з кризових сімей до інституційних державних закладів.

У вересні 2023 року реалізовано проєкт з проведення ремонту приміщення, об’єкта соціального призначення «Денний центр соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі з кризовою кімнатою» з повним фінансуванням ремонтних робіт, устаткування та обладнання для діяльності. Наразі подано проєктну  заявку до участі у  програмі USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» координатору напрямку з приводу створення кабінету для індивідуальних консультацій та психологічної підтримки «Дбаю про себе».

Також, центром реалізовується гуманітарний проект, який спрямований на підтримку діяльності мобільної бригади  соціально-психологічної допомоги, що надає соціально-психологічні послуги особам, які постраждали від гендерно-зумовленого та/або домашнього насильства або знаходяться в зоні ризику . Для оперативного реагування бригада забезпечена автотранспортним засобом.

На базі центру соціальних служб діє послуга короткотермінового проживання  з облаштованими  двома житловими кімнатами фонду соціального призначення для осіб з числа дітей- сиріт, для облаштування самостійного життя у громаді на період очікування власного житла,  Наразі послугою скористалися 9 осіб.

Протягом року, Фастівський центр соціальних служб тісно співпрацював з Міжнародною  благодійною організацією «Благодійний  фонд «СОС Дитячі містечка» Україна, Фондом ООН в галузі народонаселення та Громадської організації «Інноваційні соціальні рішення»,  БФ «Рокада»,  міжнародним товариством «Червоного хреста», Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині», «Партнерством Міжнародного Медичного Корпусу в Україні»