Військовослужбовці та їх родини: налагодження взаємодії на рівні громад Фастівського району

• 06.09.2023

Сьогодні у Фастівській громаді на базі Центру підтримки та медико-психологічної реабілітації для військовослужбовців та їх родин «Родина 4.5.0» відбулася розширена зустріч представників громад Фастівського району, участь у якій взяли представниця Київського обласного центру допомоги Захисникам України Ірина Головач, дружина військовослужбовця Олена Іванета та ін.гості.

Під час зустрічі Людмила Рудяк, секретар Фастівської міської ради, дружина військовослужбовця, ознайомила присутніх з діяльністю проекту «Родина 4.5.0», в рамках якого з листопада минулого року надається ряд послуг військовослужбовцям та їх родинам. Також було презентовано проект «Моє Серденько», який успішно діє в громаді та надає послуги постраждалим від війни.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я в Київській області Юлія Казакова презентувала Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як» та аргументувала, чому у кожній громаді має бути створений осередок роботи з ветеранами та членами їх родин.

За результатами зустрічі було напрацьовано шляхи співпраці, спрямовані на підтримку військовослужбовців, сімей загиблих та всіх, хто постраждав від агресії російської федерації. Учасники зустрічі обмінялися контактами для подальшої співпраці.