Відбувся молодіжний форму «PRO МЦ (Про молодіжні центри)»

• 06.09.2023

На Київщині відбувся молодіжний форму «PRO МЦ (Про молодіжні центри)», учасниками якого стали більше 60 осіб з числа молоді, серед яких працівники діючих закладів молодіжної інфраструктури та представники тих громад, які планують відкриття молодіжних центрів, просторів, хабів.

Фастівську громаду презентували молодіжні працівниці «Молодіжного центру» Надія Самар та Вікторія Куроченко.

Програмою дводенного заходу передбачалися обговорення стану та перспектив молодіжної роботи в регіоні, напрацювання вектору діяльності молодіжних центрів, просторів, хабів, методів та форм роботи молодіжних осередків, робота у малих групах.

Також у межах форуму учасники поспілкувалися про важливість, стан та перспективи молодіжної інфраструктури у громадах на тему «Програма «Молодіжний працівник» як інструмент підвищення кваліфікації фахівців, котрі працюють з молоддю» та про «Активні парки та молодіжні центри (простори, хаби) у синергії роботи з молоддю та покращенні ментального здоров’я». Також, для учасників було проведено нетворкінг із напрацювання заходів із підвищення соціальної згуртованості