Відбулися два семінари з енергоменеджменту

• 13.06.2024

#FastivDayEnergy2024

Сьогодні у залі засідань Фастівської міської ради в рамках проведення у громаді Днів Сталої Енергії відбулися навчальні семінари на тему «Функціонування системи енергоменеджменту. Планування заходів з покращення енергоефективності в громаді».

З учасниками заходу – керівниками, завідуючими господарством, локальними енергоменеджерами закладів та установ бюджетної сфери, працювала Галина Журавська, експертка з муніципального енергоменеджменту

Учасники семінарів обговорили питання щодо основних законодавчих вимог побудови ефективної системи муніципального енергоменеджменту, підходи до планування першочергових заходів з енергоефективності в умовах воєнного стану та аварійних відключень електроенергії, а також були розглянуті новітні напрямки у сфері енергоефективності та ВДЕ, заходи з енергетичної безпеки громади.