Відбулося чергове засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками

• 27.01.2022

26 січня 2022 року в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з питань дотримання вимог законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та трудових відносин з найманими працівниками.

На засіданні комісії були заслухані фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, у яких, відповідно до інформації, наданої ГУ ПФУ Київській області, кількість фактичних найманих працівників не відповідає об’єму виконуваних робіт .

За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення та надані конкретні доручення, направлені на запобігання використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин на території Фастівської міської територіальної громади.

УСЗН виконавчого комітету

Фастівської міської ради