Відбулося чергове засідання комісії з визначення програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів

• 04.02.2020

3  лютого відбулося засідання конкурсної комісії  з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Під час засідання відбулося оцінювання конкурсної пропозиції на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним конкурсною комісією та зазначених у загальнодержавних та/або місцевих програмах, а саме:

• забезпечення підвищення рівня активності ветеранів та створення сприятливих умов для їх самореалізації;
  • збереження пам’яті про війни та катастрофи;
  • залучення мешканців міста, молоді до заходів, пов’язаних із національно-патріотичним вихованням з метою сприяння розвитку національної свідомості  та патріотизму.

За результатами голосування, обговорення та аналізу проекти громадських організацій ветеранів, а саме: Фастівський козацький курінь Українського козацтва, Фастівська міська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, Фастівська станиця Братства ветеранів Української Повстанської Армії, Фастівська міська організація ветеранів України візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу(відкритий захист).