Відбулася робоча зустріч з представниками банківських установ, суб’єктів господарювання, комунальних підприємств громади та Фастівської філії Київського обласного центру зайнятості.

• 05.04.2024
4 квітня відбулася робоча зустріч з представниками банківських установ, суб’єктів господарювання, комунальних підприємств громади та Фастівської філії Київського обласного центру зайнятості.
Метою заходу стало опрацювання можливостей, які надає банківський сектор суб’єктам господарювання для їх безперебійного функціонування та розвитку.
Під час зустрічі було обговорено:
пільгові програми кредитування
державні грантові програми
державну підтримку мікро, малого та середнього підприємництва
комерційні пропозиції, партнерські програми та ін.
Варто зауважити, що в умовах повномасштабного вторгнення підтримка бізнесу та комунальних підприємств набула критичної ваги, з огляду на те, що саме податки, залежні від ділової активності, є основним джерелом фінансування оборонних видатків бюджету.