Вчилися працювати з клієнтами

Стратегія розвитку Державної служби зайнятості визначає роботу з персоналом пріоритетним завданням на 2020 рік.

З метою підвищення ефективності надання індивідуальних послуг для шукачів роботи та безробітних, впровадження стратегій активації клієнтів, заснованих на принципах взаємних зобов’язань, і прискорення постійного працевлаштування шукачів роботи, для якісного надання послуг  та задоволення потреб клієнтів фахівці працюють над освоєнням нових знань,  вмінь та навичок.

14 лютого 2020 року заступник директора Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Піхота провела навчання  для фахівців з метою набуття практичних навичок по роботі  з клієнтами.

Фахівці покращували навики щодо встановлення контакту з клієнтами, подолання комунікативних бар’єрів, управління емоціями, визначення правильної стратегії поведінки у нестандартних ситуаціях, вміння конструктивно вирішувати конфліктні ситуації.

Проводили практичні вправи з метою: справити позитивне враження на співрозмовника своїми запитаннями і якістю попередньої підготовки до співбесіди, реалізації розуміння, що чітка ціль допомагає раціонально спланувати процес пошуку роботи та розподілити власні ресурси та час, розуміння формування першого враження, яке складається на основі сприйняття зовнішнього образу особи, її експресивних реакцій, мови, особливостей голосу, вміння виділити позитивні риси, якості та досягнення з метою презентації як шукача роботи так і вакансії.

На завершення практикуму учасники провели експрес-діагностику рівня сформованості комунікативних вмінь, використовуючи тест «Чи уважний ти співрозмовник?»

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ