Вакцинація проти грипу

💉 Щорічна вакцинація проти грипу — найефективніший спосіб профілактики цього захворювання. Найкраще отримати її у вересні, до початку сезону грипу. Але якщо не встигли — вакцинуватися можна впродовж всього осінньо-зимового періоду. Існує міф, що вакцина навантажує організм, тому він стає слабшим у боротьбі з усіма захворюваннями.Та насправді все навпаки. Після введення вакцини імунітет проти грипу формується вже через 7-14 днів.
Замість того, аби втрачати час на лікування грипу й відновлення сил, краще вакцинуватися, забезпечивши собі надійний захист. Найкраще отримати вакцину у вересні, до початку сезону грипу. Але якщо не встигли — вакцинуватися можна впродовж всього осінньо-зимового періоду. Імунітет після введення вакцини формується вже через 7-14 днів.
Як додатково захистити себе від грипу?
✅ Уникайте великого скупчення людей.
✅ Ретельно й часто мийте руки з милом; якщо немає доступу до води, використовуйте антисептик.
✅ Не торкайтеся немитими руками обличчя.
✅ Регулярно провітрюйте приміщення.
Якщо помітите будь-які симптоми грипу, відразу звертайтеся до свого сімейного лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням.
А щоб отримувати ще більше корисної інформації про те, як приділяти собі час, переходьте за посиланням і підписуйтеся на наш чат-бот «Час на себе» ⤵️

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ