В місті в рамках тижня відкритого урядування відбувся перший тренінг з медіаграмотності
- 13.03.2019
Home / Архів новин / В місті в рамках тижня відкритого урядування відбувся перший тренінг з медіаграмотності
![02_76](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/02_76.jpg)
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/01_126.jpg)
Діти створювали власний медіа-контент, керуючись журналістськими стандартами, провели журналістське розслідування. Під час тренінгу учні дізналися про фактчекінг, фейки, джинсу, інформаційний тролінг, аналізували власне медіаполе.
Сьогодні в Україні розвивається багато ініціатив із медіа грамотності – криза фейків спонукає освітян до критичного осмислення медіапродукту. Долучаючись до проекту Академії української преси, можемо допомагати учням розвивати критичне мислення, ефективну комунікацію у сучасному медіапросторі, свідомо формувати власний медіаконтент.
Дякуємо Фастівському центру позашкільної роботи за сприяння під час проведення тренінгу.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%81.jpg)