Увага, триває заміна посвідчень учасника ЧАЕС

  • 17.05.2019

11 липня 2018  року Урядом України було прийнято Постанову №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Відповідно до даної Постанови передбачено провести до 1 січня 2020 року заміну посвідчень осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1) у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень, а саме: «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (категорія 1 серія А) та «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (категорія 1 серія Б).

Куди звертатися та які документи необхідно надати для заміни посвідчення.

Звертатися до Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, яке знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні (9 Січня), 8, м. Фастів, у відділ з питань соціального захисту населення, постраждалого від наслідків Чорнобильської катастрофи (кабінет №14), телефон для довідок: 5-15-49.

Перелік документів:

  1. Посвідчення категорії 1 А з вкладкою – оригінал та копія;
  2. Паспорт громадянина України – оригінал та копія;
  3. Трудова книжка – оригінал та копія (для працюючих громадян – копія завірена за місцем роботи);
  4. Військовий квиток – оригінал та копії сторінок 1,2,3,4,13,26 (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
  5. Довідка Галузевого державного архіву Міністерства оборони України (для військовослужбовців з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС);
  6. Фото 2 шт. формату 3х4 на матовому папері.

З 1 січня 2020 року буде призупинено надання пільг та компенсацій передбачених ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» згідно старих зразків вищезазначених посвідчень.

                                                   Заступник начальника управління,

начальник відділу з питань соціального захисту населення,

постраждалого від наслідків Чорнобильської катастрофи Анна Гапонова

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ