УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку

• 10.07.2024

За даними Укргідрометцентру в найближчі дні в Київській області переважатиме спекотна погода. Високий рівень пожежної небезпеки!

Зважаючи на високу температуру, рятувальники Фастівського району закликають населення суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

У пожежонебезпечний період суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Фастівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Будьте свідомими, не випалюйте суху траву, побутові відходи, опале листя та інші рослинні залишки. Це заборонено законодавством України.
У разі виникнення пожежі — телефонуйте «101».