УВАГА! Подовжено термін подачі Тендерних пропозицій проекту “Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”

05.06.2020 р. на сайтах NEFCO, Прозорро, Фастівської міської ради Виконавчим комітетом Фастівської міської ради спільно з Північною Екологічною  Фінансовою Корпорацією (NEFCO) було опубліковано відкритий тендер Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради, має намір використати кошти, отримані від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), Європейського союзу (ЄС) і коштів співфінансування з місцевого бюджету на оплату  витрат по проекту Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”.

Інформація про зміни до Тендеру оприлюднена 24.07.2020 р. на сайтах NEFCO, Прозорро, Фастівської міської ради.

Термін подачі тендерних пропозицій Учасниками подовжено до 09:45, 11.08.2020 р.

NIP 2-19 Fastiv- RTD Plant and Related Works v 2.2 20200605_Eng_Invitation

NIP 2-19 Fastiv- RTD Plant and Related Works v 2.2 20200605_Ukr Invitation