Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

• 23.08.2024

Синьо-жовтий прапор — це не просто символ нашої державності. Це уособлення історичної ідентичності України, незламної волі та мужності. Під його знаменами українці  йшли до проголошення незалежності, і сьогодні захищають свою землю, відстоюючи її суверенітет.

У День Державного Прапора України та у передеднь Дня Незалежності в Фастівській громаді відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу. Цю почесну місію виконав капітан десантно-штурмових військ ЗСУ, учасник бойових дій Ігор Халабурда.

Під час урочистостей також було відзначено військовослужбовців, представників добровольчих формувань, установ та організацій громади. Подяки та грамоти вручили Народний депутат України Олег Дунда та міський голова Михайло Нетяжук.

Цей день вкотре нагадує нам про єдність і відвагу, які допомагають нам долати всі труднощі на шляху до Перемоги. Разом ми сильніші! Слава Україні!