Українському добровольцю присвячується
- 14.03.2019
Home / Архів новин / Новини / Інформація для учасників АТО (ООС) / Українському добровольцю присвячується
![1_549](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/1_549.jpg)
14 березня до Дня українського добровольця у Фастівському НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – ЦВПВ “Гарт” відбувся захід – акція “Не згасне слава добровольця”. В рамках акції проведено урочисту лінійку “Українському добровольцю присвячується”, трудовий десант “Благоустрій Маминого саду” (територія НВК). Також на території Фастівського лісництва (радгосп “Унавський”) пройшла
операція “Посади дерево” – “Українським добровольцям від учнів ФНВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – ЦВПВ “Гарт”.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/2_430.jpg)
У заходах брали участь заступник міського голови Тимофій Рудяк, військовий комісар Фастівського МОВК Вячеслав Харчевський, голова асоціації УБД і учасників ООС Юрій Соловей, учасник АТО Ігор Сініченко. Ініціювали та організували акцію – заступник директора школи з НМР М. Прокопенко і педагог-організатор О. Блейчив.