Українські добровольці – гордість українського народу
- 14.03.2019
Home / Архів новин / Новини / Інформація для учасників АТО (ООС) / Українські добровольці – гордість українського народу
![3_303](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/3_303.jpg)
14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Саме ті перші добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію. Саме ті, перші чоловіки та жінки, котрі вирушили на схід, дали змогу країні знову повірити у свою силу та непереможність.
Сьогодні ж фастівчани вшанували подвиг добровольців, поклавши до пам’ятника Захисникам
України квіти.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/4_184.jpg)
Як зазначила заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, серед мешканців Фастова також багато захисників, котрі, не думаючи про власне здоров’я та можливі втрати, а дбаючи лише про Україну, стали добровольцями і дозволили нам сьогодні жити в мирному Фастові.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/1_546.jpg)
Запрошений до слова, Тимофій Ярославович висловив слова вдячності захисникам-добровольцям та згадав світлою пам’яттю тих, кого сьогодні
нема з нами.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/5_125.jpg)
Запрошені до слова були також капітан, учасник АТО Андрій Абрамов та батько загиблого Героя Івана Ступака Станіслав Ступак.
…Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму Україні вдалося зупинити російського агресора та мобілізувати сили в тилу. Сьогодні українські добровольці – гордість українського народу.