Учнівська експедиція “Йосип Верещинський: витоки демократії” у рамках Європейського тижня місцевої демократії

• 16.10.2024

15 жовтня 2024 року у рамках Європейського тижня місцевої демократії відбулася заочна учнівська експедиція “Йосип Верещинський: витоки демократії”

Про визначну роль Йосипа Верещинського в історії Фастівщини та його вплив на розвиток демократичних традицій молодим лідерам розповіла Галина Ковальчук. Учасники також дізналися про співпрацю домініканців із фастівською громадою та важливу роль, яку відіграє Центр Святого Мартіна, завдяки змістовній доповіді Ірини Петренко.

Вікторія Цукренко поділилася досвідом співпраці ради учнівського самоврядування з Центром Святого Мартіна, наголосивши на спільних проєктах та їхньому значенні для розвитку молоді. За підсумками заходу, Рада лідерів учнівського самоврядування вирішила продовжувати й надалі активну співпрацю з Центром.

#ELDW

#ЄТМД