У переддень Дня закоханих, у Фастівській громаді вітали пари-ювіляри, тих, хто відзначатиме цього року «золоте весілля» – 50 років подружнього життя

• 15.02.2024

Святкову церемонію було проведено у міському РАЦСі. Вже традиційно, молодята ставали на весільний рушник, танцювали весільний вальс та смакували караваєм. Від імені громади ювілярів привітала секретар міської ради Людмила Рудяк.

У святковій церемонії участь взяли пари:
Родина Стрельникових: Володимир Миколайович та Клара Іванівна
Родина Верясових: Валентин Іванович та Лілія Василівна
Родина Кирилюк: Іван Іванович та Світлана Миколаївна
Родина Нагорних: Віталій Володимирович та Любов Петрівна
Родина Левадних: Павло Денисович та Марія Адамівна
Родина Барвіцьких: Петро Степанович та Катерина Михайлівна
Родина Сірих: Микола Петрович та Ніна Іванівна
Родина Мельник: Олексій Олексійович та Олена Іванівна

Ці родини – яскравий приклад справжнього кохання, союзу, де панує повага та відданість. І саме такі сім’ї є фундаментом для створення міцної громади та міцної України. Дякуємо вам за приклад! Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, довгих років життя та нових спільних досягнень!

Подарунком ювілярам став концерт Тетяни Скомаровської «В обіймах українського романсу»