У переддень Дня фізичної культури і спорту у Фастівській громаді відзначили кращих представників спортивної сфери

• 08.09.2023

Панкратіон, художня та спортивна гімнастика, бокс, кульова стрільба, гребля на байдарках і каное, дзюдо, карате кіокушинкай, легка атлетика, футбол, рукопашний бій, баскетбол, греплінг – фастівчани мають успіхи у цих та інших видах спорту як на всеукраїнській, так і на міжнародній аренах.

Нагороди отримали як юні спортсмени, які лише крокують до спортивних вершин, так і ті фастівчани, чиє ім’я вписане золотими літерами в історію спорту міста, громади, України.
Долучаємось до вітань та зичимо спортсменам нових здобутків та перемог!

Нагадаємо, друга субота вересня – це День фізичної культури і спорту в Україні. Свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян