У місті активно працює Центр інноваційних освітніх технологій

  • 21.06.2019

Два роки наполегливої роботи – реформування підходів до системи методичної роботи, формування нової креативної команди, підготовка простору для реалізації проектів та освітніх новинок – і сьогодні у місті активно працює Центр інноваційних освітніх технологій!

Оновлені стіни з новим обладнанням, сформований колектив, який зорієнтований на працю в умовах інформаційного суспільства та Нової української школи, новітні підходи до роботи уже встигли оцінити педагогічні працівники міста. І сьогодні вони зібралися у Центрі, щоб привітати колектив із завершенням навчального року і побажати натхнення, творчих ідей та креативу на майбутнє.

Міський голова Михайло Нетяжук, який завітав до Центру, зазначив, що саме освітяни міста ініціювали створення Центру інноваційних освітніх технологій. Адже розуміли необхідність змін у освітньому середовищі міста та важливість трансформацій до підходів методичної роботи у Фастові.

Дякуємо нашим педагогам за активність та небайдужість, а методистам Центру – за наполегливість у вивченні та впровадженні новацій у освітній сфері.

 

ІНФОРМАЦІЙНО

Головною метою діяльності КЗ ФМР «Центр інноваційних освітніх технологій» є науково-методичне забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, організація науково-методичної роботи, підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти м.Фастова та розвиток їхньої творчої ініціативи у міжкурсовий період.

Центром ІОТ здійснюються наступні завдання:

– надання послуг щодо запитів педагогічної спільноти міста;

– впровадження інноваційних, інформаційно-комунікаційних освітніх систем і технологій, інтерактивних методів організації навчання і виховання;

– науково-методичне та психологічне забезпечення впровадження у освітній процес Концепції  Нової української школи;

– проведення  заходів, спрямованих на поширення інформації щодо дослідної, науково-пошукової роботи та інноваційної діяльності закладів освіти і окремих педагогічних працівників, мотивації педагогічної громади до інноваційної діяльності;

– взаємодія з науковими відділеннями Малої академії наук України та іншими учнівськими товариствами (координатор – кандидат історичних наук Г.Бондаренко)

– формування електронної бази даних (програм, факультативів, спецкурсів, гуртків) щодо педагогічного досвіду та інноваційної діяльності педагогічних колективів і окремих працівників;

– створення єдиного інформаційного простору для освітніх закладів міста (створення відеотеки тощо);

– налагоджувати співпрацю (укладати угоди про співробітництво) з вищими  закладами освіти, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями  у встановленому законодавством порядку (укладено угоду з Національним авіаційним університетом, листопад 2018);

–  проведення педагогічних обмінів у рамках освітніх програм, проектів, участь у міжнародних заходах для обдарованої учнівської молоді.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ