У Фастові вшанували військовослужбовців Збройних Сил України та волонтерів

• 06.12.2023

Починаючи з 2014 року українці воюють на фронті, займаються волонтерством, працюють в тилу. А з 24 лютого наш народ з новою силою відстоює незалежність своєї держави як найвищу цінність, бореться за свою свободу і права.

На знак вшанування подвигу Героїв які віддали життя за Батьківщину, до пам’ятного знаку Захисникам України було покладено квіти та вшановано полеглих військовослужбовців хвилиною мовчання.

Надалі, в палаці культури було вручено Державні нагороди – ордени III ступеню «За мужність» (посмертно) військовослужбовцям:

Володимиру Савенку

Вітаю Круку

Олександру Коровкіну

Євгенію Патичуку

Відзнаки отримали родини загиблих Героїв.

Також, медаллю «За поранення»  було нагороджено  старшого сержанта взводу снайперів 53 бригади Олександра Іваненка.

Сердечно дякували й волонтерам,  благодійним організаціям та релігійним парафіям за вміння згуртувати людей навколо спільної справи, сміливість та готовність щоденно приходити на допомогу.

З творчим подарунком виступила вихованка Фастівського центру позашкільної роботи Софія Тхоржевська, а підростаюче покоління закладів освіти громади передало військовим свої малюнки.

Бажаємо всім вірно і гордо стояти на сторожі спокою країни, зберігати спокій та оптимізм, мати непохитний дух та міцне здоров’я заради найголовнішого – мирного майбутнього наших дітей.