У Фастові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

• 20.02.2024

Революція Гідності є однією з наймасштабніших та кровопролитніших подій у новітній історії України, результатом якої стало відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Серед них – представники різних національностей, професій та віку, які приїхали з різних куточків України та з-за кордону.

Сьогодні громадськість зібралася біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні – погруддя Андрію Саєнку щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Пізніше, у міському Палаці культури, панотці міста провели молебень за загиблими під час Революції Гідності.

Також, усі присутні мали змогу переглянути історичний фільм «Як домовлявся Майдан».