У Фастові вручили документи громадянина України представникам учнівської молоді нашої громади

• 23.08.2024
Незмінною лишається традиція в день підняття Державного прапора та напередодні загальнодержавного свята Дня Незалежності ,урочисто вручати документ громадянина України представникам учнівської молоді нашої громади.
Отож, цьогоріч, паспорт громадянина України отримали:
Анна Журавська
Микита Середа
Артем Задорожний
Церемонію вручення головних документів провели народний депутат України Олег Дунда, міський голова Михайло Нетяжук та заступниця начальника Фастівського об’єднаного відділу центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби Ірина Довженко.
На згадку про пам’ятний день, молодь отримала видання «Кобзаря» Т.Шевченка.
Шановне підростаюче покоління, будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і свою мелодійну мову. Шануйте себе і свою гідність.