У Фастові, вперше на регіональному рівні, було створено Раду церков і релігійних організацій Фастівської громади.

Ідею створення представництв на місцях охоче підтримали керівництво та представники Всеукраїнської ради церков, котрі відвідали Фастів з робочим візитом на початку червня. Сьогодні ж, напередодні відзначення річниці Хрещення Київської Русі, дана ідея була втілена у життя! Це ще один важливий крок у створенні на теренах Фастова Національної платформи єднання України – відкритого майданчику для діалогу мешканців нашої держави.

Рішенням установчих зборів, головував на яких отець Віталій Марцинюк, головою Ради церков було обрано отця Михайла Даниліва, секретарем Ради – Андрія Андрійчука. Ці кандидатури були підтримані членами установчих зборів одноголосно

Важливі моменти:

• Станом на сьогодні у Раді Церков і релігійних організацій Фастівської громади  зафіксовано 11 представників релігійних громад. Однак цифра може змінюватися.
  • Голос у Раді церков має 1 представник від кожної громади. Інші представники можуть вільно відвідувати засідання
  • Голова та секретар ради обираються на піврічний термін
  • Засідання ради проводитимуться раз на 3 місяці
  • Працюватиме Рада відповідно до прийнятого під час засідання Положення
  • Сьогодні у Фастівській МТГ є 53 зареєстровані релігійні формування. На засіданні були присутні 17 представників релігійних громад.

Вітали священнослужителів із історичним, знаменним днем представник секретаріату Всеукраїнської Ради церков Олександр Заєць та міський голова Михайло Нетяжук.

Сьогоднішнє засідання Ради пройшло злагоджено, а це свідчить про те, що, не зважаючи на різноманіття поглядів, у Раді є консенсус і спільна думка. Релігійні представники громади об’єднані, єдині у своєму прагненні до розвитку Фастова. І є чудовим прикладом єднання на теренах нашої громади – зазначив у вітальному слові Михайло Нетяжук.